Logo

Nowe mieszkanie, 42,19 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr A31

555 516 zł

13 167 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 599 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowy Cegielski

Poznań, Wilda, ul. 28 Czerwca 1956 r.

1 pokój, mieszkanie 42,19 m², piętro 2, oferta nr A31, Nowy Cegielski, Poznań, Wilda, ul. 28 Czerwca 1956 r.
Nowy Cegielski - zdjęcie nr 0
Nowy Cegielski - zdjęcie nr 1
Nowy Cegielski - zdjęcie nr 2
Nowy Cegielski - zdjęcie nr 3
Nowy Cegielski - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 42.19 m², A31
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

42,19 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,73 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Nowa kawalerka na sprzedaż, Poznań, Wilda, ul. 28 Czerwca 1956 r., A31 | Tabelaofert.pl