Logo

Nowe mieszkanie, 36,57 m², 2 pokoje, parter, oferta nr M2

416 898 zł

11 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 951 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kielce, KSM, ul. Zagórska

2 pokoje, mieszkanie 36,57 m², parter, oferta nr M2, Apartamenty Serene , Kielce, KSM, ul. Zagórska
SALON Z ANEKSEM17,48 m²SYPIALNIA8,40 m²ŁAZIENKA5,19 m²KORYTARZ5,50 m²OGRÓDEK13,45 m²
Wymiary mieszkania 36.57 m², M2
Apartamenty Serene  - zdjęcie nr 0
Apartamenty Serene  - zdjęcie nr 1
Apartamenty Serene  - zdjęcie nr 2
Apartamenty Serene  - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 36.57 m², M2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,57 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (13,45 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę