Logo

Nowe mieszkanie, 33,59 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 2.B.2.06

350 847,55 zł

10 445,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 642 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Stare Polesie, ul. Wołowa

2 pokoje, mieszkanie 33,59 m², piętro 2, oferta nr 2.B.2.06, Murapol Osiedle Filo, Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Wołowa
Murapol Osiedle Filo - zdjęcie nr 0
Murapol Osiedle Filo - zdjęcie nr 1
Murapol Osiedle Filo - zdjęcie nr 2
Murapol Osiedle Filo - zdjęcie nr 3
Murapol Osiedle Filo - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 33.59 m², 2.B.2.06
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

33,59 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S)

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

Bud. 2 - IV kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę