Logo

Nowe mieszkanie, 39,66 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 1.A.0.02

495 750,00 zł

12 500,00 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 319 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Stare Polesie, ul. Wołowa

2 pokoje, mieszkanie 39,66 m², parter, oferta nr 1.A.0.02, Murapol Osiedle Filo, Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Wołowa
Murapol Osiedle Filo - zdjęcie nr 0
Murapol Osiedle Filo - zdjęcie nr 1
Murapol Osiedle Filo - zdjęcie nr 2
Murapol Osiedle Filo - zdjęcie nr 3
Murapol Osiedle Filo - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 39.66 m², 1.A.0.02
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,66 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek, taras

Termin oddania:

Bud. 1 - gotowe do obioru

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę