Logo

Nowe mieszkanie, 39,43 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 1/M70

433 730 zł

11 000 zł /m²

Rata 2 029 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Rzeszów, Słocina, ul. Wieniawskiego

2 pokoje, mieszkanie 39,43 m², piętro 1, oferta nr 1/M70, Osiedle Wieniawskiego - etap V, Rzeszów, Słocina, ul. Wieniawskiego
Osiedle Wieniawskiego - etap V - zdjęcie nr 0
Osiedle Wieniawskiego - etap V - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 39.43 m², 1/M70
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,43 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,20 m²)

Termin oddania:

marzec 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę