Logo

Nowe mieszkanie, 41,22 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr M40

453 420 zł

11 000 zł /m²

Rata 2 121 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja NOVE Dobczyce

Dobczyce, ul. Wesoła / Szkolna

2 pokoje, mieszkanie 41,22 m², piętro 1, oferta nr M40, NOVE Dobczyce, Dobczyce, ul. Wesoła / Szkolna
NOVE Dobczyce - zdjęcie nr 0
NOVE Dobczyce - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 41.22 m², M40
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,22 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (9,46 m²), ogródek (32,00 m²)

Termin oddania:

grudzień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę