Logo

Nowe mieszkanie, 36,25 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr B/18

543 569 zł

14 995 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 543 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, Ujeścisko, ul. Warszawska

2 pokoje, mieszkanie 36,25 m², piętro 5, oferta nr B/18, Osiedle Warszawska - etap III, Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, Ujeścisko, ul. Warszawska
1 / 6
Osiedle Warszawska - etap III - zdjęcie nr 0
Osiedle Warszawska - etap III - zdjęcie nr 1
Osiedle Warszawska - etap III - zdjęcie nr 2
Osiedle Warszawska - etap III - zdjęcie nr 3
Osiedle Warszawska - etap III - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 36.25 m², B/18
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,25 m²

Piętro:

5 piętro

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,86 m²)

Termin oddania:

30.06.2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę