Logo

Nowe mieszkanie, 39,59 m², 2 pokoje, parter, oferta nr B/23

581 577 zł

14 690 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 721 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, Ujeścisko, ul. Warszawska

2 pokoje, mieszkanie 39,59 m², parter, oferta nr B/23, Osiedle Warszawska - etap III, Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, Ujeścisko, ul. Warszawska
1 / 6
Osiedle Warszawska - etap III - zdjęcie nr 0
Osiedle Warszawska - etap III - zdjęcie nr 1
Osiedle Warszawska - etap III - zdjęcie nr 2
Osiedle Warszawska - etap III - zdjęcie nr 3
Osiedle Warszawska - etap III - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 39.59 m², B/23
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,59 m²

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (18,09 m²), taras (6,28 m²)

Termin oddania:

30.06.2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę