Logo

Nowe mieszkanie, 55,69 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr B/47

775 762 zł

13 930 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 630 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, Ujeścisko, ul. Warszawska

3 pokoje, mieszkanie 55,69 m², piętro 4, oferta nr B/47, Osiedle Warszawska - etap III, Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, Ujeścisko, ul. Warszawska
1 / 6
Osiedle Warszawska - etap III - zdjęcie nr 0
Osiedle Warszawska - etap III - zdjęcie nr 1
Osiedle Warszawska - etap III - zdjęcie nr 2
Osiedle Warszawska - etap III - zdjęcie nr 3
Osiedle Warszawska - etap III - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 55.69 m², B/47
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,69 m²

Piętro:

4 piętro

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,76 m²)

Termin oddania:

30.06.2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę