Logo

Nowe mieszkanie, 43,51 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 1A-2.7.

552 577 zł

12 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 585 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Gardenia Pogodno

Szczecin, Zachód, Pogodno, ul. Unii Lubelskiej

2 pokoje, mieszkanie 43,51 m², piętro 2, oferta nr 1A-2.7., Gardenia Pogodno, Szczecin, Zachód, Pogodno, ul. Unii Lubelskiej
SALON Z ANEKSEM24,68 m²SYPIALNIA8,71 m²ŁAZIENKA5,15 m²PRZEDSIONEK5,14 m²
Wymiary mieszkania 43.51 m², 1A-2.7.
Wirtualna makieta 3D inwestycji Gardenia Pogodno
1A-2-91A-2-81A-2-71A-2-61A-2-51A-2-41A-2-31A-2-21A-2-1
Plan piętra
Gardenia Pogodno - zdjęcie nr 0
Gardenia Pogodno - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 43.51 m², 1A-2.7.
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,51 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,57 m