Logo

Nowe mieszkanie, 38,23 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 10

503 442 zł

13 169 zł /m²

Rata 2 355 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Traugutta Wołomin

Wołomin, ul. Traugutta

SALON Z ANEKSEM19,82 m²SYPIALNIA11,81 m²ŁAZIENKA3,56 m²KORYTARZ3,04 m²TARAS7,50 m²OGRÓDEK19,00 m²
Wymiary mieszkania 38.23 m², 10
Traugutta Wołomin - zdjęcie nr 0
Traugutta Wołomin - zdjęcie nr 1
Traugutta Wołomin - zdjęcie nr 2
Traugutta Wołomin - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 38.23 m², 10
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,23 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,78 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (7,50 m²), ogródek (19,00 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2025

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę