Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 90,00 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr SMVUSE629

780 000 zł

8 667 zł /m²

Rata 3 649 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Jelenia Góra, Tęczowa

2 pokoje, mieszkanie 90,00 m², piętro 1, oferta nr , SMVUSE629, Jelenia Góra, Tęczowa
SMVUSE629 - zdjęcie nr 0
SMVUSE629 - zdjęcie nr 1
SMVUSE629 - zdjęcie nr 2
SMVUSE629 - zdjęcie nr 3
SMVUSE629 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 90 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

90,00 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

3,50 m

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę