Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 44,50 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr BEST-MS-15397

275 000 zł

6 180 zł /m²

Rata 1 287 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty BESTATE Nieruchomości

Tarnów

2 pokoje, mieszkanie 44,50 m², piętro 2, oferta nr , BEST-MS-15397, Tarnów
BEST-MS-15397 - zdjęcie nr 0
BEST-MS-15397 - zdjęcie nr 1
BEST-MS-15397 - zdjęcie nr 2
BEST-MS-15397 - zdjęcie nr 3
BEST-MS-15397 - zdjęcie nr 4
BEST-MS-15397 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,50 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1963

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę