Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 46,55 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr SMMACO709

352 000 zł

7 562 zł /m²

Rata 1 647 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Łódź, Bałuty, Sukiennicza

2 pokoje, mieszkanie 46,55 m², piętro 1, oferta nr , SMMACO709, Łódź, Bałuty, Bałuty, Sukiennicza
SMMACO709 - zdjęcie nr 0
SMMACO709 - zdjęcie nr 1
SMMACO709 - zdjęcie nr 2
SMMACO709 - zdjęcie nr 3
SMMACO709 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 46.55 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,55 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę