Logo

Nowe mieszkanie, 39,02 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr C_5_20

413 807 zł

10 605 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 936 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Bukovo Park

Szczecin, Północ, Bukowo, ul. Strzelców Karpackich

2 pokoje, mieszkanie 39,02 m², piętro 2, oferta nr C_5_20, Bukovo Park, Szczecin, Północ, Bukowo, ul. Strzelców Karpackich
SALON Z ANEKSEM22,25 m²SYPIALNIA9,10 m²ŁAZIENKA4,28 m²KORYTARZ3,39 m²BALKON4,80 m²
Wymiary mieszkania 39.02 m², C_5_20
Wirtualna makieta 3D mieszkania 39.02 m², C_5_20
C_5_20
Plan piętra
Bukovo Park - zdjęcie nr 0
Bukovo Park - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 39.02 m², C_5_20
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,02 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,80 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę