Logo

Nowe mieszkanie, 44,22 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr B_2_22

468 953 zł

10 605 zł /m²

Rata 2 194 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Bukovo Park

Szczecin, Północ, Bukowo, ul. Strzelców Karpackich

2 pokoje, mieszkanie 44,22 m², piętro 2, oferta nr B_2_22, Bukovo Park, Szczecin, Północ, Bukowo, ul. Strzelców Karpackich
SALON Z ANEKSEM26,55 m²SYPIALNIA7,94 m²ŁAZIENKA5,95 m²KORYTARZ3,78 m²BALKON6,00 m²
Wymiary mieszkania 44.22 m², B_2_22
Wirtualna makieta 3D mieszkania 44.22 m², B_2_22
B_2_22
Plan piętra
Bukovo Park - zdjęcie nr 0
Bukovo Park - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 44.22 m², B_2_22
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,22 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,00 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę