Logo

Nowe mieszkanie, 44,17 m², 2 pokoje, parter, oferta nr C_4_03

463 785 zł

10 500 zł /m²

Rata 2 170 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Bukovo Park

Szczecin, Północ, Bukowo, ul. Strzelców Karpackich

2 pokoje, mieszkanie 44,17 m², parter, oferta nr C_4_03, Bukovo Park, Szczecin, Północ, Bukowo, ul. Strzelców Karpackich
SALON Z ANEKSEM27,50 m²SYPIALNIA9,45 m²ŁAZIENKA4,45 m²KORYTARZ2,77 m²OGRÓDEK43,61 m²
Wymiary mieszkania 44.17 m², C_4_03
Wirtualna makieta 3D mieszkania 44.17 m², C_4_03
C_4_03
Plan piętra
Bukovo Park - zdjęcie nr 0
Bukovo Park - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 44.17 m², C_4_03
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,17 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,61 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (43,61 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę