Logo

Nowe mieszkanie, 43,96 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr A_1_14

466 196 zł

10 605 zł /m²

Rata 2 181 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Bukovo Park

Szczecin, Północ, Bukowo, ul. Strzelców Karpackich

2 pokoje, mieszkanie 43,96 m², piętro 1, oferta nr A_1_14, Bukovo Park, Szczecin, Północ, Bukowo, ul. Strzelców Karpackich
SALON Z ANEKSEM27,29 m²SYPIALNIA9,45 m²ŁAZIENKA4,45 m²KORYTARZ2,77 m²BALKON4,80 m²
Wymiary mieszkania 43.96 m², A_1_14
Wirtualna makieta 3D mieszkania 43.96 m², A_1_14
A_1_14
Plan piętra
Bukovo Park - zdjęcie nr 0
Bukovo Park - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 43.96 m², A_1_14
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,96 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,61 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,80 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę