Logo

Nowe mieszkanie, 51,54 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 15

484 476 zł

9 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 267 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Na Skarpie

Łódź, Widzew, Sikawa, ul. Strążyska

2 pokoje, mieszkanie 51,54 m², piętro 1, oferta nr 15, Na Skarpie, Łódź, Widzew, Sikawa, ul. Strążyska
SALON Z ANEKSEM27,75 m²SYPIALNIA13,69 m²ŁAZIENKA5,44 m²KORYTARZ4,45 m²BALKON6,30 m²
Wymiary mieszkania 51.54 m², 15
Wirtualna makieta 3D mieszkania 51.54 m², 15
A25A24A23A22A21A20A19A18A17A16A15A14A13
Plan piętra
Na Skarpie - zdjęcie nr 0
Na Skarpie - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 51.54 m², 15
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,54 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,74 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,30 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę