Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 44,97 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr SMGESY307

450 000 zł

10 007 zł /m²

Rata 2 105 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Gdynia, Sojowa

2 pokoje, mieszkanie 44,97 m², piętro 2, oferta nr , SMGESY307, Gdynia, Sojowa
SMGESY307 - zdjęcie nr 0
SMGESY307 - zdjęcie nr 1
SMGESY307 - zdjęcie nr 2
SMGESY307 - zdjęcie nr 3
SMGESY307 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 44.97 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,97 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,55 m

Rok Budowy:

2010

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę