Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 59,00 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 30080117

690 000 zł

11 695 zł /m²

Rata 3 228 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Siechnice

2 pokoje, mieszkanie 59,00 m², piętro 1, oferta nr , 30080117, Siechnice, Siechnice
30080117 - zdjęcie nr 0
30080117 - zdjęcie nr 1
30080117 - zdjęcie nr 2
30080117 - zdjęcie nr 3
30080117 - zdjęcie nr 4
30080117 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

59,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2020

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę