Logo

Nowe mieszkanie, 45,70 m², 2 pokoje, parter, oferta nr AIII.0.M81

763 144 zł

16 699 zł /m²

Rata 3 571 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Przewóz 42 ATAL

Kraków, Podgórze, Płaszów, ul. Przewóz 42

2 pokoje, mieszkanie 45,70 m², parter, oferta nr AIII.0.M81, Przewóz 42 ATAL, Kraków, Podgórze, Płaszów, ul. Przewóz 42
SALON Z ANEKSEM21,92 m²SYPIALNIA12,80 m²ŁAZIENKA6,26 m²KORYTARZ4,68 m²OGRÓDEK39,47 m²
Wymiary mieszkania 45.7 m², AIII.0.M81
Przewóz 42 ATAL - zdjęcie nr 0
Przewóz 42 ATAL - zdjęcie nr 1
Przewóz 42 ATAL - zdjęcie nr 2
Przewóz 42 ATAL - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 45.7 m², AIII.0.M81
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,70 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (39,47 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2025

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę