Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 49,00 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 105973

760 000 zł

15 510 zł /m²

Rata 3 556 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Włochy, Popularna

2 pokoje, mieszkanie 49,00 m², piętro 3, oferta nr , 105973, Warszawa, Włochy, Włochy, Popularna
Lokalizacja mieszkania 49 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

49,00 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę