Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 74,00 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 30100117

780 000 zł

10 541 zł /m²

Rata 3 649 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, Pomorska

2 pokoje, mieszkanie 74,00 m², piętro 2, oferta nr , 30100117, Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, Pomorska
30100117 - zdjęcie nr 0
30100117 - zdjęcie nr 1
30100117 - zdjęcie nr 2
30100117 - zdjęcie nr 3
30100117 - zdjęcie nr 4
30100117 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

74,00 m²

Piętro:

2 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę