Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 59,10 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 43524

839 000 zł

14 196 zł /m²

Rata 3 925 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Stare Miasto, Pl. Dominikański

2 pokoje, mieszkanie 59,10 m², piętro 4, oferta nr , 43524, Wrocław, Stare Miasto, Pl. Dominikański
43524 - zdjęcie nr 0
43524 - zdjęcie nr 1
43524 - zdjęcie nr 2
43524 - zdjęcie nr 3
43524 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 59.1 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

59,10 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2012

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę