Logo

Nowe mieszkanie, 43,97 m², 2 pokoje, parter, oferta nr A.0.14

428 664 zł

9 749 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 006 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Przystań Retkinia

Łódź, Polesie, Lublinek-Pienista, ul. Pienista 55

2 pokoje, mieszkanie 43,97 m², parter, oferta nr A.0.14, Przystań Retkinia, Łódź, Polesie, Lublinek-Pienista, ul. Pienista 55
Przystań Retkinia - zdjęcie nr 0
Przystań Retkinia - zdjęcie nr 1
Przystań Retkinia - zdjęcie nr 2
Przystań Retkinia - zdjęcie nr 3
Przystań Retkinia - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 43.97 m², A.0.14
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,97 m²

Piętro:

parter

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,72 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę