Logo

Nowe mieszkanie, 45,14 m², 2 pokoje, parter, oferta nr A.0.6

453 612 zł

10 049 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 122 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Przystań Retkinia

Łódź, Polesie, Lublinek-Pienista, ul. Pienista 55

2 pokoje, mieszkanie 45,14 m², parter, oferta nr A.0.6, Przystań Retkinia, Łódź, Polesie, Lublinek-Pienista, ul. Pienista 55
Przystań Retkinia - zdjęcie nr 0
Przystań Retkinia - zdjęcie nr 1
Przystań Retkinia - zdjęcie nr 2
Przystań Retkinia - zdjęcie nr 3
Przystań Retkinia - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 45.14 m², A.0.6
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,14 m²

Piętro:

parter

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,55 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę