Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 44,00 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 12143

339 000 zł

7 705 zł /m²

Rata 1 586 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Forma Estates

Katowice, Piastów

2 pokoje, mieszkanie 44,00 m², piętro 2, oferta nr , 12143, Katowice, Piastów
12143 - zdjęcie nr 0
12143 - zdjęcie nr 1
12143 - zdjęcie nr 2
12143 - zdjęcie nr 3
12143 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 44 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,00 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę