Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,68 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr SMMIPA714

260 000 zł

6 900 zł /m²

Rata 1 216 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Łódź, Bałuty, Pasjonistów

2 pokoje, mieszkanie 37,68 m², piętro 4, oferta nr , SMMIPA714, Łódź, Bałuty, Bałuty, Pasjonistów
SMMIPA714 - zdjęcie nr 0
SMMIPA714 - zdjęcie nr 1
SMMIPA714 - zdjęcie nr 2
SMMIPA714 - zdjęcie nr 3
SMMIPA714 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 37.68 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,68 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Rok Budowy:

1968

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę