Logo

Nowe mieszkanie, 39,28 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr B4/02

735 533,71 zł

18 725,40 zł /m²

Rata 3 441 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Orzechowa 2

Warszawa, Włochy, Okęcie, ul. Orzechowa 1

2 pokoje, mieszkanie 39,28 m², piętro 4, oferta nr B4/02, Orzechowa 2, Warszawa, Włochy, Okęcie, ul. Orzechowa 1
SALON Z ANEKSEM17,88 m²SYPIALNIA12,70 m²ŁAZIENKA3,93 m²KORYTARZ4,77 m²BALKON6,76 m²
Wymiary mieszkania 39.28 m², B4/02
Wirtualna makieta 3D mieszkania 39.28 m², B4/02
B4/02
Plan piętra
Orzechowa 2 - zdjęcie nr 0
Orzechowa 2 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 39.28 m², B4/02
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,28 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Strony świata:

południowy wschód (SE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,76 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę