Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 64,80 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 42843

465 000 zł

7 176 zł /m²

Rata 2 176 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Łódź, Bałuty, Okoniowa

2 pokoje, mieszkanie 64,80 m², piętro 3, oferta nr , 42843, Łódź, Bałuty, Bałuty, Okoniowa
42843 - zdjęcie nr 0
42843 - zdjęcie nr 1
42843 - zdjęcie nr 2
42843 - zdjęcie nr 3
42843 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 64.8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

64,80 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1989

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę