+7
Nowe mieszkanie, 45,15 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr L22
336 368 zł
7 450 zł /m²
Rata 1 574 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Osiedle Nowa 23
Brześć Kujawski, ul. Nowa 23

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
45,15 m²
Piętro:
3 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking naziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (10,60 m²)
Termin oddania:
wrzesień 2026
Zapytaj o ofertę