Logo

Nowe mieszkanie, 51,13 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr L17

365 580 zł

7 150 zł /m²

Rata 1 710 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Nowa 23

Brześć Kujawski, ul. Nowa 23

2 pokoje, mieszkanie 51,13 m², piętro 2, oferta nr L17, Osiedle Nowa 23, Brześć Kujawski, ul. Nowa 23
Osiedle Nowa 23 - zdjęcie nr 0
Osiedle Nowa 23 - zdjęcie nr 1
Osiedle Nowa 23 - zdjęcie nr 2
Osiedle Nowa 23 - zdjęcie nr 3
Osiedle Nowa 23 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 51.13 m², L17
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,13 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (12,00 m²)

Termin oddania:

wrzesień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę