Logo

Nowe mieszkanie, 48,88 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr M35

425 256 zł

8 700 zł /m²

Rata 1 990 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Moniuszki 30

Kościerzyna, ul. Moniuszki 30

2 pokoje, mieszkanie 48,88 m², piętro 2, oferta nr M35, Moniuszki 30, Kościerzyna, ul. Moniuszki 30
Moniuszki 30 - zdjęcie nr 0
Lokalizacja mieszkania 48.88 m², M35
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,88 m²

Piętro:

2 piętro