Logo

Nowe mieszkanie, 75,11 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr M43

616 202 zł

8 204 zł /m²

Rata 2 883 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Moniuszki 30

Kościerzyna, ul. Moniuszki 30

4 pokoje, mieszkanie 75,11 m², piętro 3, oferta nr M43, Moniuszki 30, Kościerzyna, ul. Moniuszki 30
Moniuszki 30 - zdjęcie nr 0
Lokalizacja mieszkania 75.11 m², M43
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

75,11 m²

Piętro:

3 piętro