Logo

Nowe mieszkanie, 42,21 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr M16

384 111 zł

9 100 zł /m²

Rata 1 797 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Moniuszki 30

Kościerzyna, ul. Moniuszki 30

2 pokoje, mieszkanie 42,21 m², piętro 1, oferta nr M16, Moniuszki 30, Kościerzyna, ul. Moniuszki 30
Moniuszki 30 - zdjęcie nr 0
Lokalizacja mieszkania 42.21 m², M16
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,21 m²

Piętro:

1 piętro