Logo

Nowe mieszkanie, 45,38 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr BM29

444 724 zł

9 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 081 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Rodzinne 3

Busko-Zdrój, ul. Młyńska

2 pokoje, mieszkanie 45,38 m², piętro 1, oferta nr BM29, Osiedle Rodzinne 3, Busko-Zdrój, ul. Młyńska
Osiedle Rodzinne 3 - zdjęcie nr 0
Osiedle Rodzinne 3 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 45.38 m², BM29
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,38 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,20 m²)

Termin oddania:

luty 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę