Logo

Nowe mieszkanie, 61,02 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr BM31

555 282 zł

9 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 598 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Rodzinne 3

Busko-Zdrój, ul. Młyńska

3 pokoje, mieszkanie 61,02 m², piętro 2, oferta nr BM31, Osiedle Rodzinne 3, Busko-Zdrój, ul. Młyńska
Osiedle Rodzinne 3 - zdjęcie nr 0
Osiedle Rodzinne 3 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 61.02 m², BM31
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,02 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,20 m²)

Termin oddania:

luty 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę