+9
Nowe mieszkanie, 52,32 m², 3 pokoje, parter, oferta nr BM20
486 576 zł
9 300 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 277 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Osiedle Rodzinne 3
Busko-Zdrój, ul. Młyńska

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
52,32 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (38,18 m²)
Termin oddania:
luty 2027
Zapytaj o ofertę