Nowe mieszkanie, 39,44 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr B.1.5.7
366 319 zł
9 288 zł /m²
okazyjna cena
Rata 1 714 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja FORMA - II etap
Elbląg, Zatorze, ul. Malborska

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
39,44 m²
Piętro:
4 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
hala garażowa
Termin oddania:
wrzesień 2027
Zapytaj o ofertę