Logo

Nowe mieszkanie, 42,38 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr B.4.2.1

389 048 zł

9 180 zł /m²

cena rynkowa
Rata 1 820 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja FORMA - II etap

Elbląg, Zatorze, ul. Malborska

2 pokoje, mieszkanie 42,38 m², piętro 1, oferta nr B.4.2.1, FORMA - II etap, Elbląg, Zatorze, ul. Malborska
FORMA - II etap - zdjęcie nr 0
FORMA - II etap - zdjęcie nr 1
FORMA - II etap - zdjęcie nr 2
FORMA - II etap - zdjęcie nr 3
FORMA - II etap - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 42.38 m², B.4.2.1
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,38 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

hala garażowa

Termin oddania:

wrzesień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę