Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 47,85 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr GRS-MS-3098

299 000 zł

6 249 zł /m²

Rata 1 399 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty GRYF Nieruchomości Słupskie

Słupsk, Lipowa

2 pokoje, mieszkanie 47,85 m², piętro 2, oferta nr , GRS-MS-3098, Słupsk, Lipowa
GRS-MS-3098 - zdjęcie nr 0
GRS-MS-3098 - zdjęcie nr 1
GRS-MS-3098 - zdjęcie nr 2
GRS-MS-3098 - zdjęcie nr 3
GRS-MS-3098 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 47.85 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,85 m²

Piętro:

2 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę