Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 50,73 m², 2 pokoje, 10 piętro, oferta nr 11917

297 000 zł

5 855 zł /m²

Rata 1 390 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Forma Estates

Gliwice, Kopernika

2 pokoje, mieszkanie 50,73 m², piętro 10, oferta nr , 11917, Gliwice, Kopernika
11917 - zdjęcie nr 0
11917 - zdjęcie nr 1
11917 - zdjęcie nr 2
11917 - zdjęcie nr 3
11917 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 50.73 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,73 m²

Piętro:

10 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1979

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę