Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 35,20 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr LOK21715

316 000 zł

8 977 zł /m²

Rata 1 478 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty LOKUM NIERUCHOMOŚCI

Szczecin, Śródmieście, Centrum, Kazimierza Królewicza

2 pokoje, mieszkanie 35,20 m², piętro 4, oferta nr , LOK21715, Szczecin, Śródmieście, Centrum, Kazimierza Królewicza
LOK21715 - zdjęcie nr 0
LOK21715 - zdjęcie nr 1
LOK21715 - zdjęcie nr 2
LOK21715 - zdjęcie nr 3
LOK21715 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 35.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,20 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1975

Data aktualizacji: 2026-04-29

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę