zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

LOKUM NIERUCHOMOŚCI

LOKUM NIERUCHOMOŚCI to agencja ze Szczecina.Pośredniczy w sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, lokali, działek i innych.
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • mieszkania, działki, lokale użytkowe
  • Szczecin
Kontakt

Nasi pośrednicy nieruchomości

Beata Andrzejewska - LOKUM NIERUCHOMOŚCI

Beata Andrzejewska

pokaż numer
Krzysztof Weremczuk - LOKUM NIERUCHOMOŚCI

Krzysztof Weremczuk

pokaż numer
Maria Weremczuk - LOKUM NIERUCHOMOŚCI

Maria Weremczuk

pokaż numer
Monika Schulz - LOKUM NIERUCHOMOŚCI

Monika Schulz

pokaż numer
Paweł Kownacki - LOKUM NIERUCHOMOŚCI

Paweł Kownacki

pokaż numer

Opis firmy - LOKUM NIERUCHOMOŚCI

Biuro „LOKUM” jest firmą rodzinną , działającą na rynku nieruchomości od 2000r. Naszych klientów obsługuje zespół wykwalifikowanych , aktywnych specjalistów znających dobrze rynek nieruchomości i posiadających niezbędną , specjalistyczną wiedzę praktyczną i teoretyczną. Naszą dewizą jest maksymalna satysfakcja klienta. Na dobrą opinię pracujemy od wielu lat, budując nasz wizerunek solidnością, doświadczeniem zawodowym, staraniem o klientów i rzetelnością . Zakres naszych usług to : 1. pośrednictwo przy transakcjach kupna, sprzedaży i wynajmu wszelkich nieruchomości tzn. domów, mieszkań, lokali komercyjnych, obiektów, działek......, 2. pośrednictwo w obrocie nieruchomościami specjalistycznymi, 3. współpraca z bankami przy udzielaniu kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości, 4. regulacja stanów prawnych nieruchomości np. sprawy pospadkowe, podziały gruntów itp... Obsługujemy klientów indywidualnych i komercyjnych. Znajomość rynku oraz wiedza i doświadczenie pozwalają nam pomagać klientom przy ustalaniu realnych cen nieruchomości oraz określać możliwości szybkiej realizacji transakcji, a także pomoc przy przygotowaniu nieruchomości do prezentacji, zapewniającej większe zainteresowanie potencjalnych klientów. Nieruchomości reklamujemy kompleksowo i wielostronnie na stronie internetowej, na kilku portalach internetowych, w Zachodniopomorskim Systemie Wymiany Ofert, w którym znajduje się ok. 80 współpracujących z nami biur, a także w prasie i radio. Dzięki dostępnym rankingom i sondażom mamy rozeznanie na temat podaży,popytu, sytuacji na rynku kredytów.... Klientów obsługujemy od A do Z czyli od pierwszego spotkania aż do przekazania kluczy do wymarzonego domu czy mieszkania. Działamy głównie na rynku szczecińskim oraz w województwie zachodniopomorskim, a szczególnie w pasie nadmorskim, a także w całej Polsce, dzięki współpracy z biurami zrzeszonymi w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapraszamy do naszych biur : w Centrum przy Al. Wyzwolenia 4a / 1 / rejon Galerii „Kaskada” oraz w Podjuchach przy ul. Prószyńskiego 15. „ SZUKASZ LOKUM ­ DZWOŃ DO „LOKUM”. Z a p r a s z a m y Maria i Krzysztof Weremczuk

Nasza oferta

23 oferty

Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Dom 140,00 m², Dołuje, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 099 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 43,20 m², Szczecin, Zachód, Stanisława Brzozowskiego, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 100 zł