Logo

Nowe mieszkanie, 36,45 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr A.3

430 948 zł

11 823 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 016 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja DULĘBY PARK

Lublin, Bronowice, Majdanek, ul. Kazimierza Dulęby 37/2

2 pokoje, mieszkanie 36,45 m², piętro 1, oferta nr A.3, DULĘBY PARK, Lublin, Bronowice, Majdanek, ul. Kazimierza Dulęby 37/2
DULĘBY PARK - zdjęcie nr 0
DULĘBY PARK - zdjęcie nr 1
DULĘBY PARK - zdjęcie nr 2
DULĘBY PARK - zdjęcie nr 3
DULĘBY PARK - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 36.45 m², A.3
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,45 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

garaż w budynku

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,63 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę