Logo

Nowe mieszkanie, 36,45 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr B.15

425 335 zł

11 669 zł /m²

cena rynkowa
Rata 1 990 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja DULĘBY PARK

Lublin, Bronowice, Majdanek, ul. Kazimierza Dulęby 37/2

2 pokoje, mieszkanie 36,45 m², piętro 2, oferta nr B.15, DULĘBY PARK, Lublin, Bronowice, Majdanek, ul. Kazimierza Dulęby 37/2
DULĘBY PARK - zdjęcie nr 0
DULĘBY PARK - zdjęcie nr 1
DULĘBY PARK - zdjęcie nr 2
DULĘBY PARK - zdjęcie nr 3
DULĘBY PARK - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 36.45 m², B.15
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,45 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

garaż w budynku

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,63 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę