Logo

Nowe mieszkanie, 96,94 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr C.24

917 925 zł

9 469 zł /m²

Rata 4 295 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja DULĘBY PARK

Lublin, Bronowice, Majdanek, ul. Kazimierza Dulęby 37/2

4 pokoje, mieszkanie 96,94 m², piętro 2, oferta nr C.24, DULĘBY PARK, Lublin, Bronowice, Majdanek, ul. Kazimierza Dulęby 37/2
DULĘBY PARK - zdjęcie nr 0
DULĘBY PARK - zdjęcie nr 1
DULĘBY PARK - zdjęcie nr 2
DULĘBY PARK - zdjęcie nr 3
DULĘBY PARK - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 96.94 m², C.24
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

96,94 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

2

Garaż:

garaż w budynku

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (36,30 m²), balkon (8,63 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę