Logo

Nowe mieszkanie, 37,35 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr G.3.32.2a

377 000 zł

10 094 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 764 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Polesie, Teofilów, ul. Kaczeńcowa

2 pokoje, mieszkanie 37,35 m², piętro 3, oferta nr G.3.32.2a, art.TEO - bud. G, H, Łódź, Polesie, Teofilów, ul. Kaczeńcowa
art.TEO - bud. G, H - zdjęcie nr 0
art.TEO - bud. G, H - zdjęcie nr 1
art.TEO - bud. G, H - zdjęcie nr 2
art.TEO - bud. G, H - zdjęcie nr 3
art.TEO - bud. G, H - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 37.35 m², G.3.32.2a
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,35 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

garaż w budynku, parking naziemny

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę