Logo

Nowe mieszkanie, 48,07 m², 2 pokoje, parter, oferta nr F.0.03.2k

435 034 zł

9 050 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 035 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Polesie, Teofilów, ul. Kaczeńcowa 2B i 2C

2 pokoje, mieszkanie 48,07 m², parter, oferta nr F.0.03.2k, art.TEO - bud. E, F, Łódź, Polesie, Teofilów, ul. Kaczeńcowa 2B i 2C
SALON15,76 m²ANEKS KUCHENNY7,46 m²SYPIALNIA12,20 m²ŁAZIENKA3,85 m²KORYTARZ8,82 m²TARAS4,50 m²OGRÓDEK67,15 m²
Wymiary mieszkania 48.07 m², F.0.03.2k
art.TEO - bud. E, F - zdjęcie nr 0
art.TEO - bud. E, F - zdjęcie nr 1
art.TEO - bud. E, F - zdjęcie nr 2
art.TEO - bud. E, F - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 48.07 m², F.0.03.2k
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,07 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

garaż w budynku, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (4,50 m²), ogródek (67,15 m²)

Termin oddania:

budynek E, F - I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę